KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 6082592

nr 608 2592

Akvareller

4 st, sent 1800-tal, motiv från Italien, 26x19

Utrop:

300 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 2 november 2009
kl 18:35:58