KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 6082592
nr 608 2592
Akvareller
4 st, sent 1800-tal, motiv från Italien, 26x19
Utrop:
300 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 2 november 2009
kl 18:35:58
350 kr
1.000 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.100 kr